Wizyta u urologa i androloga

W Centrum Medycznym Ginemedica przyjmują także specjaliści urologii i andrologii. Panie zapraszamy na konsultacje urologiczne, podczas których lekarz wykona badanie USG obejmujące ocenę nerek, pęcherza moczowego, a u mężczyzn także ocenę gruczołu krokowego (prostaty). Androlog przeprowadzi diagnostykę mężczyzn pod kątem niepłodności.

  • konsultacja urologiczna
  • konsultacja andrologiczna
  • zabieg leczenia stulejki z wykorzystaniem jednorazowego anastomatu
  • obrzezanie
  • diagnostyka zaburzeń erekcji

Lekarze


Cennik

Usługi urologiczne i andrologiczne

Konsultacja andrologiczna
podczas wizyty wykonywane jest USG
300 zł
Konsultacja urologiczna
podczas wizyty wykonywane jest USG
300 zł
Konsultacja urologiczna dzieci
podczas wizyty wykonywane jest USG
300 zł
Zabieg stulejki/obrzezania/plastyki napletka2500 zł

Usługi nefrologiczne

Wymiana nefrostomii
dr Janusz Ćmikiewicz
450 zł

UWAGA

Badania i wizyty wykonywane w niedzielędopłata 100 zł

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda konsultacja u urologa? Czy muszę się przygotować?

Lekarz urolog zajmuje się leczeniem układu moczowego. Podczas wizyty zostanie przeprowadzone USG, które uwidoczni nerki, moczowody i pęcherz moczowy. Ten ostatni jest najlepiej widoczny, gdy jest wypełniony. Z tego względu na konsultację do urologa najlepiej zgłosić się z pełnym pęcherzem, warto wypić 1,5l wody. Dodatkowo, u mężczyzn zostanie skontrolowany gruczoł krokowy, czyli prostata, oraz jądra i nasieniowody.

Kiedy udać się do urologa?

Wskazaniem do wizyty są wszelkie dolegliwości układu moczowego – problemy z oddawaniem moczu (bolesne, zbyt częste, nietrzymanie moczu), infekcje dróg moczowych, bóle w okolicy nerek, zaburzenia erekcji.
Do urologa powinni się także udać Panowie starający się o dziecko! Lekarz zbada jądra, nasieniowody i kanaliki nasienne, zaleci też odpowiednią diagnostykę i leczenie farmakologiczne w przypadku obniżonych parametrów nasienia.