Wizyta u urologa i androloga

W Centrum Medycznym Ginemedica przyjmują także specjaliści urologii i andrologii. Panie zapraszamy na konsultacje urologiczne, podczas których lekarz wykona badanie USG obejmujące ocenę nerek, pęcherza moczowego, a u mężczyzn także ocenę gruczołu krokowego (prostaty). Androlog przeprowadzi diagnostykę mężczyzn pod kątem niepłodności.

  • konsultacja urologiczna
  • konsultacja andrologiczna
  • zabieg leczenia stulejki z wykorzystaniem jednorazowego anastomatu
  • obrzezanie
  • diagnostyka zaburzeń erekcji

Lekarze


Cennik

Usługi urologiczne i andrologiczne

Konsultacja andrologiczna
od 1.01.2023r. cena 300zł
280 zł
Konsultacja urologiczna
od 1.01.2023r. cena 300zł
280 zł
Zabieg stulejki/obrzezania/plastyki napletka2200 zł

Usługi nefrologiczne

Wymiana nefrostomii
dr Janusz Ćmikiewicz
450 zł

UWAGA

Badania i wizyty wykonywane w niedzielędopłata 100 zł

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda konsultacja u urologa? Czy muszę się przygotować?

Lekarz urolog zajmuje się leczeniem układu moczowego. Podczas wizyty zostanie przeprowadzone USG, które uwidoczni nerki, moczowody i pęcherz moczowy. Ten ostatni jest najlepiej widoczny, gdy jest wypełniony. Z tego względu na konsultację do urologa najlepiej zgłosić się z pełnym pęcherzem, warto wypić 1,5l wody. Dodatkowo, u mężczyzn zostanie skontrolowany gruczoł krokowy, czyli prostata, oraz jądra i nasieniowody.

Kiedy udać się do urologa?

Wskazaniem do wizyty są wszelkie dolegliwości układu moczowego – problemy z oddawaniem moczu (bolesne, zbyt częste, nietrzymanie moczu), infekcje dróg moczowych, bóle w okolicy nerek, zaburzenia erekcji.
Do urologa powinni się także udać Panowie starający się o dziecko! Lekarz zbada jądra, nasieniowody i kanaliki nasienne, zaleci też odpowiednią diagnostykę i leczenie farmakologiczne w przypadku obniżonych parametrów nasienia.