dr n. med. Monika Złotkiewicz | Androlog i Urolog

Podwale 83/3

Postać przedstawiająca doktora nauk medycznych Monikę Złotkiewicz

Doświadczenie zawodowe

Specjalizacja: Specjalista urolog FEBU, androlog kliniczny. Doświadczenie: Absolwentka Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Odbywała staż w Szpitalu w Edynburgu (Szkocja) w ramach stypendium Dr Jamesand Bozena Bain Scholarschip. W latach 2007 – 2014 realizowała szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie urologii w Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. W 2014r. przystąpiła do egzaminu specjalizacyjnego z urologii, jednocześnie uzyskując tytuł FEBU (Fellow of the European Board of Urology). Od 2019r. uczestniczy w szkoleniu z dziedziny andrologii klinicznej. Obroniła doktorat z wyróżnieniem w Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Swoje doświadczenie zdobywała na Oddziale Urologii i Onkologii Urologicznej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu, Oddziale Urologii w Specjalistycznym Szpitalu im. Sokołowskiego w Wałbrzychu, a następnie na Oddziale Urologii w Dolnośląskim Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu i w poradniach urologicznych.

Zajmuje się leczeniem

Leczenie: Przyjmuje osoby od 16 roku życia na konsultacje urologiczne i andrologiczne. Podczas wizyty jest możliwość wykonania badania USG. Konsultuje również pacjentów mierzących się z problemami dotyczącymi płodności.

Szkolenia i prace naukowe

Członkostwo: Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Andrologicznego, Polskiego Towarzystwa Urologicznego, European Association of Urology i European Academy of Andrology.