lek. Mateusz Tylko | Ginekolog

Podwale 83/7

Doświadczenie zawodowe

Specjalizacja: Specjalista położnictwa i ginekologii.

Doświadczenie: Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Ginekologią zajmuje się od 2001 roku. W latach 2002-2007 pracował w Klinice Położnictwa Ginekologii i Neonatologii Akademickiego Szpitala Klinicznego przy ul Dyrekcyjnej, a w latach 2007-2010 w Klinice Położnictwa i Ginekologii przy ul Chałubińskiego we Wrocławiu. Pracował również w Wielkiej Brytanii w BMI Blackheath Hospital w Londynie oraz BUPA Hospital w Reading. Miał też niezwykłą okazję poznać położnictwo w bardziej egzotycznym wymiarze pracując w ramach woluntariatu w Hospital de Arzobispo Loayza w Limie w Peru. Przez ostatnie lata pracował w Szpitalu im Świętej Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy.

Zajmuje się leczeniem

Leczenie: Swoje pacjentki przyjmuje na wizyty ginekologiczne i położnicze, przeprowadza monitoringi owulacji, wykonuje badania prenatalne oraz zabiegi laserowe.

Szkolenia i prace naukowe

Inne: Oprócz położnictwa i ginekologii zajmuje się również programem wsparcia psychologicznego dla osób zmagających się z chorobą nowotworową i ich bliskich w ramach Stowarzyszenia Lekarze Nadziei. Konsultuje również w języku hiszpańskim, portugalskim, angielskim i rosyjskim.