lek. Mateusz Tylko

lek. Mateusz Tylko

ginekolog
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język portugalski
  • język rosyjski

Specjalizacja: Specjalista położnictwa i ginekologii.

Doświadczenie: Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Ginekologią zajmuje się od 2001 roku. W latach 2002-2007 pracował w Klinice Położnictwa Ginekologii i Neonatologii Akademickiego Szpitala Klinicznego przy ul Dyrekcyjnej, a w latach 2007-2010 w Klinice Położnictwa i Ginekologii przy ul Chałubińskiego we Wrocławiu. Pracował również w Wielkiej Brytanii w BMI Blackheath Hospital w Londynie oraz BUPA Hospital w Reading. Miał też niezwykłą okazję poznać położnictwo w bardziej egzotycznym wymiarze pracując w ramach woluntariatu w Hospital de Arzobispo Loayza w Limie w Peru. Przez ostatnie lata pracował w Szpitalu im Świętej Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy.

Leczenie: Swoje pacjentki przyjmuje na wizyty ginekologiczne i położnicze, przeprowadza monitoringi owulacji, wykonuje badania prenatalne oraz zabiegi laserowe.

Inne: Oprócz położnictwa i ginekologii zajmuję się również programem wsparcia psychologicznego dla osób zmagających się z chorobą nowotworową i ich bliskich w ramach Stowarzyszenia Lekarze Nadziei. Konsultuje również w języku hiszpańskim, portugalskim, angielskim i rosyjskim.