lek. Ewa Tylko | ADHD, Psychiatra, i Psychiatra dziecięcy

Krawiecka 1/2

Doświadczenie zawodowe

Specjalizacja: Specjalista psychiatrii dorosłych oraz specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży. Certyfikowany terapeuta Programu Simontona (programu psychoterapii poznawczo-behawioralnej dla pacjentów onkologicznych i ich bliskich).

Doświadczenie: Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. pracując w Specjalistycznym Zespole Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu, w oddziałach ogólnopsychiatrycznych, oddziale leczenia nerwic, oddziale leczenia uzależnień. Pracowała także w Centum Neuropsychiatrii Neuromed, w oddziale dziennym dla dzieci i młodzieży oraz Poradni dla Osób z Autyzmem oraz w brytyjskich szpitalach psychiatrycznych: Priory w Chelmsford oraz Capio Nightingale w Londynie.

Zajmuje się leczeniem

Leczenie: W swojej pracy stosuje elementy terapii poznawczo-behawioralnej.

Szkolenia i prace naukowe

Szkolenia i prace naukowe: Zajmuje się szkoleniem terapeutów, psychologów i lekarzy w zakresie psychoonkologii. Jest współautorem poradnika dla pacjentów onkologicznych „Przekroczyć zwrotnik raka”.

Inne: Do pacjentów podchodzi indywidualnie. Przede wszystkim cenię sobie kontakt z pacjentem. Dr Ewa Tylko jest niezwykle wnikliwym i świetnie wykształconym psychiatrą.

Konsultacje prowadzi również w języku angielskim i hiszpańskim.