dr n. med. Patrycja Nowak-Florek | Ginekolog i Seksuolog

Podwale 83/7

Doświadczenie zawodowe

Specjalizacja: Specjalistka ginekologii i położnictwa oraz specjalistka seksuologii.

Doświadczenie: Absolwentka Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich. W 2010 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych za swoją rozprawę doktorską pt: „Współczesne możliwości diagnostyki i leczenia powikłań ciąży bliźniaczej jednokosmówkowej”, a dwa lata później ukończyła staż specjalizacyjny w Klinice Ginekologii, Rozrodczości i Terapii Płodu Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi uzyskując tytuł specjalisty położnictwa i ginekologii. W 2020r. uzyskała tytuł seksuologa.

Zajmuje się leczeniem

Leczenie: Przyjmuje młodzież od 15 r.ż. oraz osoby dorosłe na konsultacje ginekologiczne. Prowadzi ciąże, a także wykonuje USG położnicze z oceną przepływów, badania prenatalne oraz echo serca płodu. Prowadzi także konsultacje seksuologiczne i ginekologiczno-seksuologiczne.

Szkolenia i prace naukowe

Szkolenia: Nieustannie poszerza swoją wiedzę, czynnie uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz konferencjach naukowych krajowych i zagranicznych. Posiada:

  • Certyfikat The Fetal Medicine Foundation na wykonywanie badań USG w ciąży pomiędzy 11-14 tygodniem
  • Certyfikat Sekcji Ultrasonograficznej Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników na wykonywanie badań USG w Położnictwie i Ginekologii