mgr Tomasz Kocoń | Diagnosta ADHD, Psycholog, i Psychoterapeuta

Podwale 83/21

Specjalizacja w leczeniu: ADHD u dorosłych DDA - dorosłe dzieci alkoholików depresja kryzys emocjonalny uzależnienie
Lekarz prowadzi leczenie w językach: Angielski Polski GB PL
Dostępne formy wizyt: online stacjonarnie online stajonarnie
Postać przedstawiająca magister Tomasza Kocoń

Doświadczenie zawodowe

Specjalizacja: Psycholog oraz psychoterapeuta uzależnień w trakcie certyfikacji.

Doświadczenie: Jest dyplomowanym psychologiem, absolwentem Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS, obecnie w procesie certyfikacji na Specjalistę Psychoterapii Uzależnień w Polskim Towarzystwie Zapobiegania Narkomanii w Katowicach. Swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując m.in. w Ośrodku Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień MONAR w Graczach, w Zakładzie Lecznictwa Odwykowego w Czarnym Borze, doświadczenie w pracy z uzależnioną młodzieżą zaś w Ośrodku Dom Nadziei w Gliwicach oraz z osobami w trudnej sytuacji życiowej w Ośrodku Pomocy Społecznej w Polkowicach.

Zajmuje się leczeniem

Leczenie: Przyjmuje osoby dorosłe na terapie uzależnień, konsultacje psychologiczne oraz psychoterapie. Oferuje współpracę w ramach Programu Ograniczania Picia dla osób które mają problem z nadużywaniem alkoholu, ale nie chcą z niego rezygnować oraz pracę z osobami z problemem zachowań nałogowych takich jak hazard czy używanie nowych technologii. Wykonuje również diagnostykę ADHD.

Szkolenia i prace naukowe

Główny obszar zainteresowań: Całą swoją karierę zawodową i uniwersytecką ukierunkował na pomoc osobą dotkniętym problemem uzależnienia i cierpiącym z powodu używania alkoholu bądź substancji psychoaktywnych.

Inne: W swojej pracy szczególną uwagę skupia na relacji z pacjentem i tym, aby czuł się w kontakcie ze mną komfortowo i bezpiecznie.