mgr Łukasz Darłak

mgr Łukasz Darłak

psycholog, psychoterapeuta
  • język polski
  • język angielski

Nurt: Integracyjny.

Specjalizacja: Psycholog oraz psychoterapeuta.

Doświadczenie: Tytuł magistra psychologii uzyskał na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie w 2017 roku, a pięć lat później ukończył szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie zintegrowanym na University of East London, szkolenie akredytowane przez BACP (British Association for Counselling and Psychotherapy). W ośrodku psychologicznym Hope Place (Anglia) oraz w Centrum Psychoterapii The Awareness Centre (Londyn) pracował w trakcie studiów z psychoterapii, pomagając pacjentom zdrowiejącym z epizodów depresyjnych, lękowych, zmagającym się z uczuciem pustki czy wewnętrznej  martwoty, brakiem sensu życia, często nadziei na spełnienie i miłość.

Leczenie: Wiele osób skarży się na psychiczną gorszość i słabość,  brak pewności siebie, odczuwanie ciągłego poczucia zagrożenia, auto-sabotaż. Inni mają problemy z budowaniem satysfakcjonujących  relacji, nie umieją lub nie wiedzą jak być sobą, panicznie boją się odrzucenia i krytyki, lub sami prowokują konflikty.  Ilu ludzi, tyle problemów. Psychoterapia służy rozwiązywaniu tych problemów, aby móc powiedzieć: Ilu ludzi, tyle definicji szczęścia.

Forma współpracy: Mieszkam w Kornwalli, gdzie pracuje jako psychoterapeuta.  W związku z powyższym w ramach współpracy oferuje wyłącznie sesje online.

Inne: Potrafię wsłuchiwać się w problemy moich pacjentów.