mgr Łukasz Darłak | Psycholog i Psychoterapeuta

online

Specjalizacja w leczeniu: depresja kryzys emocjonalny niska samoocena stres zaburzenia emocjonalne zaburzenia nastroju zaburzenia relacji
Lekarz prowadzi leczenie w językach: Angielski Polski GB PL
Dostępne formy wizyt: online online
Postać przedstawiająca magistra Łukasza Darłaka

Doświadczenie zawodowe

Nurt: Integracyjny.

Specjalizacja: Psycholog oraz psychoterapeuta.

Doświadczenie: Tytuł magistra psychologii uzyskał na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie w 2017 roku, a pięć lat później ukończył szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie zintegrowanym na University of East London, szkolenie akredytowane przez BACP (British Association for Counselling and Psychotherapy).

W ośrodku psychologicznym Hope Place (Anglia) oraz w Centrum Psychoterapii The Awareness Centre (Londyn) pracował w trakcie studiów z psychoterapii, pomagając pacjentom zdrowiejącym z epizodów depresyjnych, lękowych, zmagającym się z uczuciem pustki czy wewnętrznej martwoty, brakiem sensu życia, często nadziei na spełnienie i miłość.

Zajmuje się leczeniem

Leczenie: Wiele osób skarży się na psychiczną gorszość i słabość, brak pewności siebie, odczuwanie ciągłego poczucia zagrożenia, auto-sabotaż. Inni mają problemy z budowaniem satysfakcjonujących relacji, nie umieją lub nie wiedzą jak być sobą, panicznie boją się odrzucenia i krytyki, lub sami prowokują konflikty. Ilu ludzi, tyle problemów. Psychoterapia służy rozwiązywaniu tych problemów, aby móc powiedzieć: Ilu ludzi, tyle definicji szczęścia.

Forma współpracy: Mieszka w Kornwalli, gdzie pracuje jako psychoterapeuta. W związku z powyższym w ramach współpracy oferuje wyłącznie sesje online.

Szkolenia i prace naukowe

Inne: Potrafi wsłuchiwać się w problemy swoich pacjentów.