mgr Joanna Niedzielska | Diagnosta ADHD, Diagnosta ADOS-2, Psycholog, i Psychoterapeuta

Sienkiewicza 28B/1

Postać przedstawiająca magister Joannę Niedzielską

Doświadczenie zawodowe

Nurt: Systemowy.

Specjalizacja: Psycholog i psychoterapeuta w trakcie certyfikacji.

Doświadczenie: Jest certyfikowanym terapeutą treningu umiejętności społecznych dla dzieci i młodzieży oraz psychoterapeutą pracującym w nurcie systemowym (nastawionym na relacje rodzinne i ich poprawianie) w trakcie certyfikacji. Do tego, posiada wykształcenie arteterapeutyczne – oznacza to, że prowadzi terapię z wykorzystaniem sztuki.

Zajmuje się leczeniem

Leczenie: Pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Wspiera na każdym etapie życia. W czym pomoże? – w trudnościach życiowych – jeśli jesteś DDA (dorosłym dzieckiem alkoholika/alkoholików) – cierpisz na depresję lub zaburzenia lękowe – jeśli Twoje nastoletnie dziecko choruje na depresję, samookalecza się lub jest po próbie samobójczej.

Główny obszar zainteresowań: Szczególnie bliska jej sercu jest terapia i diagnoza zarówno dziewcząt, jak i kobiet w spektrum autyzmu. Diagnozuje zaburzenia rozwojowe u dzieci i młodzieży, prowadzi terapię. Poza tym, prowadzi psychoterapię RODZIN i PAR.

Szkolenia i prace naukowe

Inne: Jej gabinet jest otwarty i przyjazny osobom LGBT+. Prywatnie kocha swoje psy i koty, wędrówki po lesie, czas z dobrą książką oraz malowanie. „To co, dasz się zaprosić na pierwsze spotkanie? Porozmawiamy i zobaczymy, w czym mogę Ci pomóc.”