mgr Adriana Yavorska | Diagnosta ADHD i Psycholog

Sienkiewicza 28B/1

Postać przedstawiająca magister Adrianę Yavorską

Doświadczenie zawodowe

Nurt: Nurt: Integracyjny (łączy nurt poznawczo-behawioralny III fali ACT, arteterapię, archetypy Junga i psychosomatykę).

Specjalizacja: Psycholog, interwentka kryzysowa, w trakcie szkolenia na psychoterapeutę jungowskiego.

Doświadczenie: Ukończyła psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz interwencję kryzysową ITPB we Wrocławiu.

Zajmuje się leczeniem

Leczenie: Pracuje z osobami dorosłymi. Pomaga osobom poznać psychologiczne przyczyny ich cielesnych symptomów i chorób, zwiększyć poczucie wartości oraz rozpoznawać swoje emocje. Jako interwentka kryzysowa zajmuje się wsparciem psychologicznym dla osób w kryzysie: w okresie żałoby, utraty bliskiej relacji lub zdrowia, doświadczenia traumatycznego. Również pomaga Ukraińcom zaadaptować się do życia w Polsce w związku z wojną.

Szkolenia i prace naukowe

Szkolenia i prace naukowe: Bierze aktywny udział w szkoleniach, kursach pogłębiających wiedzę na temat „Jak zwiększyć poczucie wartości oraz elastyczność psychologiczną”.

Inne: Wierzy, że każdy człowiek jest indywidualny, dlatego wykorzystuje w swojej pracy techniki z różnych nurtów, również inspiruje się mindfulness, filozofią buddyjską oraz kinem. Wierzy, że każda jednostka jest autentyczna i niepowtarzalna, dlatego opiera swoją pracę psychologiczną głównie na poznaniu, zrozumieniu i dowartościowaniu siebie.

Prowadzi sesje psychologiczne w języku ukraińskim, rosyjskim i polskim.