lek. Katarzyna Cichańska | Psychiatra

Podwale 83/21

Specjalizacja w leczeniu: bezsenność choroba afektywna dwubiegunowa depresja nerwica stres zaburzenia emocjonalne zaburzenia lękowe
Lekarz prowadzi leczenie w językach: Polski PL
Dostępne formy wizyt: online stacjonarnie online stajonarnie

Doświadczenie zawodowe

Specjalizacja: W trakcie specjalizacji z psychiatrii.

Doświadczenie: Absolwentka kierunku lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Już podczas studiów była członkiem Psychiatrycznego Koła Naukowego, gdzie miała możliwość pogłębiania wiedzy z zakresu psychiatrii. Realizuje szkolenie specjalizacyjne w Szpitalu Psychiatrycznym w Milickim Centrum Medycznym – początkowo na Oddziale Detoksykacyjnym, obecnie na Oddziale Żeńskim.

Zajmuje się leczeniem

Leczenie: Przyjmuje osoby dorosłe na konsultacje psychiatryczne.

Szkolenia i prace naukowe

Szkolenia i prace naukowe: Wiedzę kliniczną poszerza uczestnicząc w licznych kursach, konferencjach, a także czytając najnowsze publikacje naukowe z zakresu zdrowia psychicznego.

Inne: W pracy z pacjentem zwraca szczególną uwagę na relację opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Uważa, że otwarta komunikacja z pacjentem, szczerość i wiedza oparta na najnowszych standardach leczenia jest gwarancją sukcesu terapeutycznego. Priorytetem jest dla niej poprawienie jakości życia i funkcjonowania jej pacjentów.