lek. Andrzej Banach | Ginekolog i Ginekolog dziecięcy

Żmigrodzka 83/501

Specjalizacja w leczeniu: menopauza monitoring owulacji niepłodność PCOS prowadzenie ciąży
Lekarz prowadzi leczenie w językach: Angielski Polski Rosyjski GB PL RU
Dostępne formy wizyt: stacjonarnie stajonarnie

Doświadczenie zawodowe

Specjalizacja: Specjalista ginekologii i położnictwa.

Doświadczenie: Ukończył studia w 1986 roku, otrzymując dyplom i tytuł lekarza medycyny. W 1991 roku uzyskał tytuł specjalisty I stopnia położnictwa i ginekologii, a II stopień specjalizacji w tym zakresie zdobył w 1995 roku.

Zajmuje się leczeniem

Leczenie: jest doświadczonym ginekologiem-położnikiem specjalizujacym się w endokrynologii ginekologicznej, diagnostyce i leczeniu przyczyn niepłodności, w tym m.in. PCO, otyłości i cukrzycy. Jest również certyfikowanym naprotechnologiem – specjalistą w naturalnym leczeniu niepłodności. Propaguje holistyczne podejście do pacjentek i wykrywanie oraz terapię wielu zaburzeń u źródła problemu. Oferuje szeroki wachlarz diagnostyki chorób ginekologicznych i endokrynologicznych jako głównej przyczyny niepłodności.

Główny obszar zainteresowań: Często wypowiada się na tematy związane z naturalną płodnością, czyli naprotechnologią, która jest głównym kierunkiem jego zainteresowań i badań.

Szkolenia i prace naukowe

Szkolenia i prace naukowe: Proponuje pacjentkom najwyższe standardy leczenia dzięki regularnemu uczestnictwu w licznych sympozjach oraz kongresach krajowych i zagranicznych, dotyczących diagnostyki i leczenia niepłodności, a także otyłości, cukrzycy i endokrynologii ginekologicznej.

Inne: Posiada certyfikat Amerykańskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu (ASRM) – Natural Family Planning Medical Consultant, wydany przez Creighton University w Omaha, USA.