dr n. med. Maciej Zalewski | Ginekolog

Żmigrodzka 83/501

Specjalizacja w leczeniu: endometrioza ginekologia onkologiczna mięśniaki macicy niepłodność torbiel jajnika
Lekarz prowadzi leczenie w językach: Angielski Polski GB PL
Dostępne formy wizyt: stacjonarnie stajonarnie
Postać przedstawiająca doktora nauk medycznych Macieja Zalewskiego

Doświadczenie zawodowe

Specjalizacja: Specjalista ginekologii i położnictwa.

Doświadczenie: Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. W 2016 r. uzyskał specjalizację z położnictwa i ginekologii. Obronił swoją pracę doktorską z wyróżnieniem. Pracował m.in. w I Klinice Ginekologii i Położnictwa we Wrocławiu, na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu w Padwie oraz oddziale Ginekologii i Położnictwa Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy ulicy Kamieńskiego. Pełnił funkcję zastępcy kierownika oddziału Ginekologii i Położnictwa w PZS w Oleśnicy. Obecnie kieruje oddziałem ginekologii szpitala MSWiA we Wrocławiu.

Zajmuje się leczeniem

Leczenie: Zajmuje się leczeniem zachowawczym i operacyjnym chorób ginekologicznych takich jak mięśniaki macicy, guzy jajników, nietrzymanie moczu, zaburzenia statyki narządu rodnego. Przyjmuje pacjentki na konsultacje ginekologiczne oraz kwalifikacje do zabiegów.

Szkolenia i prace naukowe

Szkolenia i prace naukowe: Jego umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty oraz udział zarówno czynny jak i bierny w wielu międzynarodowych konferencjach. Jest autorem wielu prac naukowych z zakresu uroginekologii.