dr n. med. Christopher Kobierzycki | GinekologSpecjalizacja w leczeniu: Lekarz prowadzi leczenie w językach: Angielski Polski GB PL
Postać przedstawiająca doktora nauk medycznych Christophera Kobierzyckiego

Doświadczenie zawodowe

Specjalizacja: Specjalista położnictwa i ginekologii, doktor nauk medycznych.

Doświadczenie: Zastępca ordynatora Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Powiatowego Zespołu Szpitali w Oleśnicy. Pracownik naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, adiunkt w Zakładzie Histologii i Embriologii, Katedry Morfologii i Embriologii Człowieka.

Zajmuje się leczeniem

Leczenie: Konsultacje oraz prowadzenie ciąż fizjologicznych jak również powikłanych; ultrasonograficzna diagnostyka trymestralna. Zabiegi małoinwazyjne z zakresu chorób ginekologicznych, w tym histeroskopia diagnostyczna oraz zabiegowa. Zabiegi operacyjne zarówno drogą laparoskopową jak i klasyczną, m.in. leczenie guzów jajników, mięśniaków macicy, zaburzeń statyki narządu rodnego oraz wysiłkowego nietrzymania moczu.

Szkolenia i prace naukowe

Szkolenia i prace naukowe: Główny badacz w międzynarodowych badaniach klinicznych. Liczne praktyki kliniczne oraz staże naukowe w ośrodkach polskich i zagranicznych. Za wybitne osiągnięcia naukowe zdobył dwukrotnie stypendium Ministra Zdrowia oraz kilkukrotnie nagrodę naukową JM Rektora Uniwersytetu Medycznego. Jest aktywnym wykładowcą oraz organizatorem licznych konferencji i sympozjów; autorem ponad 100 publikacji i doniesień zjazdowych. Inne:  Przez pacjentki ceniony jest za rzetelność i profesjonalizm. Konsultuje także w języku angielskim.