mgr Magdalena Andrzejewska | Psychodietetyk, Psychodietetyk dziecięcy, Psycholog, Psycholog dziecięcy, i Psychoterapeuta

Sienkiewicza 28 B/1

Postać przedstawiająca magister Magdalenę Andrzejewską

Doświadczenie zawodowe

Nurt: Systemowy.

Specjalizacja: Psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikowanego kursu psychoterapii systemowej, pedagog specjalny.

Doświadczenie: Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Edukację i Rehabilitację osób niepełnosprawnością intelektualną (i autyzmem) na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Obecnie uczestniczy w certyfikowanym kursie psychoterapii systemowej organizowanym przez Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej w Poznaniu. Doświadczenie zdobywała placówkach oświatowych oraz prywatnych poradniach psychologicznych prowadząc indywidualne konsultacje, warsztaty i działania psychoedukacyjne.

Zajmuje się leczeniem

Leczenie: Specjalizuje się w pracy z dorosłymi, dziećmi i młodzieżą. Oferuje także konsultacje i wsparcie psychologiczne dla par. Wykorzystuje elementy podejścia systemowego i poznawczo-behawioralnego. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi z zaburzeniami emocjonalnymi, nastroju, lękowymi, zachowania, rozwojowymi oraz trudnościami w relacjach społecznych, zaniżoną samooceną, kryzysami tożsamości. Prowadzi konsultacje z psychodietetyki. W procesie indywidualnej terapii ważne jest dla niej budowanie pozytywnej relacji.

Szkolenia i prace naukowe

Szkolenie: Kwalifikacje i wiedzę psychologiczną systematycznie poszerza poprzez uczestnictwo w różnych szkoleniach i kursach zawodowych, które wykorzystuje w pracy z klientami.