mgr Kinga Bogdańska | Diagnosta ADHD, Psycholog, i Psychoterapeuta

Biskupia 6B

Specjalizacja w leczeniu: ADHD u dorosłych depresja DIVA-5 niska samoocena zaburzenia adaptacyjne zaburzenia emocjonalne
Lekarz prowadzi leczenie w językach: Polski PL
Dostępne formy wizyt: stacjonarnie stajonarnie
Postać przedstawiająca magister Kingę Bogdańską

Doświadczenie zawodowe

Nurt: Poznawczo-behawioralny.

Specjalizacja: Psycholog oraz psychoterapeuta w toku certyfikacji.

Doświadczenie: Ukończyła psychologię na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu oraz pedagogikę specjalną w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu. Obecnie uczestniczy w 4-letnim szkoleniu w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Terapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT-EDU w Warszawie.

Zajmuje się leczeniem

Leczenie: Głównym podejściem jakie wykorzystuje w swojej pracy jest psychoterapia poznawczo-behawioralna (CBT). Bliskie jej sercu są również techniki tzw. trzeciej fali: terapii akceptacji i zaangażowania (ACT), terapii schematu (ST) oraz terapii opartej na współczuciu (CFT). Istotne jest dla niej integrowanie technik i najlepsze wykorzystanie ich do indywidualnych potrzeb klienta.

Szkolenia i prace naukowe

Członkostwo: Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Inne: W pracy psychoterapeutycznej niezwykle istotna dla niej jest autentyczna relacja pomiędzy klientem a terapeutą, oparta na wzajemnym zaufaniu i szacunku, a także indywidualne podejście do każdej osoby, korzystającej z pomocy. Ważny jest dla niej profesjonalizm, pozwalający świadczyć usługi, na jak najwyższym poziomie oraz etyka zawodowa.