mgr Irena Beder

mgr Irena Beder

instruktor masażu Shantala
  • język polski

Doświadczenie: Absolwentka studiów magisterskich na kierunku położnictwo Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Szkolenia: W ramach ciągłego poszerzania swojej wiedzy w 2021 roku uzyskała certyfikat Instruktora Masażu dzieci oraz dorosłych Metodą Shantala. W 2022 uzyskała certyfikat z zakresu masażu wyszczuplająco-antycellulitowego bańkami chińskimi oraz rewitalizująco-relaksacyjnego masażu twarzy i głowy.

Usługi:

  –  Shantala: Posiada wszelkie uprawienia do wykonywania oraz nauczania Shantali u osób w każdym wieku. W swojej pracy skupia się przede wszystkim na masażu osób dorosłych oraz kobiet w ciąży (Masaż Shantala Body Touch).

   Bańki: Wykonuje masaże brzucha, łydek, ud i pośladków bańkami chińskimi. Używa specjalnie dobranych olejków oraz masła do ciała aby efekt był jeszcze bardziej widoczny.

   Masaż twarzy i głowy: Podczas masażu rewitalizująco-relaksacyjnego dobiera olejki do typu cery oraz porowatości włosów. Masaż trwa około godziny i obejmuje okolice dekoltu, ramion, karku, głowy i twarzy.

Inne: Jej głównym celem jest propagowanie dobroczynnego wpływu masażu Shantala na zdrowie fizyczne, jak i psychiczne dzieci oraz osób dorosłych. Przykłada bardzo dużą uwagę do komfortu klientek oraz dokładnego wykonania usługi.