mgr Ewelina Zabielska | Diagnosta ADHD i Psycholog

Sienkiewicza 28 B/1Biskupia 6B

Specjalizacja w leczeniu: ADHD u dorosłych niska samoocena stres zaburzenia osobowości zaburzenia relacji
Lekarz prowadzi leczenie w językach: Angielski Polski GB PL
Dostępne formy wizyt: online stacjonarnie online stajonarnie

Doświadczenie zawodowe

Nurt: Poznawczo-behawioralny.

Specjalizacja: Psycholog i certyfikowany praktyk Dialogu Motywującego.

Doświadczenie: Ukończyła studia na specjalności klinicznej na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS, dzięki temu jest bardzo dobrze przygotowana do wspierania klientów w różnych trudnych życiowych sytuacjach. Współpracuje z Uniwersytetem Wrocławskim, Collegium Humanum oraz WSB we Wrocławiu jako wykładowca oraz praktyk, wspierający młodzież na ścieżce edukacyjnej. Posiada również wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie wspierania osób dorosłych poprzez coaching oraz mentoring, głównie w zakresie wypalenia zawodowego, pracoholizmu oraz odnajdywania swojej ścieżki zawodowej.

Zajmuje się leczeniem

Leczenie: Jest psychologiem pracującym z osobami dorosłymi oraz młodzieżą. W codziennej pracy wspiera proces diagnostyczny osób z zaburzeniami koncentracji uwagi, nadaktywności psychoruchowej i nadmiernej impulsywności (ADD, ADHD) oraz zaburzeń osobowości. Prowadzi również trening oparty na budowaniu nowych kompetencji osób ze zdiagnozowanym ADHD i ADD. Pracuje w poznawczo-behawioralnym nurcie a swoje umiejętności i wiedzę rozwija w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu.

Jako członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo Behawioralnego jest zorientowana na poszerzanie doświadczenia w obszarze psychoterapii poznawczej i behawioralnej oraz dzięki członkostwu w World Federation of ADHD utrzymuję kontakt z profesjonalistami, którzy specjalizują się w zakresie wsparcia osób z ADHD. W swojej pracy bazuję na zasobach oraz wsparcie opieram na stosowaniu praktyk z zakresu racjonalnej terapii zachowań i dialogu motywującym, dzięki którym pomagam klientom w zmianie zachowań, postaw i aktualnie doświadczanych trudności życiowych.

Szkolenia i prace naukowe

Szkolenia i prace naukowe: Regularnie podnosi swoje kwalifikacje poprzez szkolenia oraz udział w projektach edukacyjnych.

Członkostwo: Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo Behawioralnego oraz World Federation of ADHD.

Inne: Jako certyfikowany praktyk Dialogu Motywującego gwarantuje pełny profesjonalizm i pełne zaangażowanie w trakcie współpracy z klientem. W codziennej pracy kieruje się zasadami Kodeksu Etycznego Psychologa.