lek. Wiktoria Węcłaś | Psychiatra

Żmigrodzka 83/501

Postać przedstawiająca lekarza Wiktorię Węcłaś

Doświadczenie zawodowe

Specjalizacja: W trakcie specjalizacji z psychiatrii.

Doświadczenie: Jest absolwentką kierunku lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Staż podyplomowy w zakresie psychiatrii odbywała w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym Żeńskim, Męskim oraz na Oddziale Detoksykacyjnym.

Obecnie realizuje szkolenie specjalizacyjne z zakresu psychiatrii na odcinku męskim Oddziału Psychiatrycznego w Milickim Centrum Zdrowia Psychicznego. Przyjmuje także pacjentów w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Zajmuje się leczeniem

Leczenie: Posiada doświadczenie głównie w pracy z pacjentami chorującymi na depresję, schizofrenię, chorobę afektywną dwubiegunową, zaburzenia lękowe, zaburzenia osobowości, zaburzenia snu oraz pacjentami uzależnionymi.

Szkolenia i prace naukowe

Szkolenia i prace naukowe: Swoją wiedzę oraz umiejętności stale poszerza uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych oraz zapoznając się z najnowszą literaturą na temat zdrowia psychicznego.

Inne: W pracy kieruje się podejściem holistycznym oraz indywidualnym do każdego Pacjenta. Przede wszystkim zależy jej na współpracy z Pacjentem, dlatego podczas wizyt tworzy atmosferę zrozumienia i zaufania.