lek. Paulina Sztefko

lek. Paulina Sztefko

dermatolog, lekarz medycyny estetycznej
  • język polski
  • język angielski
  • język francuski

Specjalizacja: Specjalistka dermatologii i wenerologii oraz lekarz medycyny estetycznej.

Doświadczenie: Ukończyła specjalizację z dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, a także studia podyplomowe na kierunku Kosmetologia Lekarska i Medycyna Estetyczna na SWSM w Katowicach oraz liczne kursy oraz szkolenia z zakresu medycyny estetycznej.

Leczenie: Dzięki wiedzy z dermatologicznej oraz dotyczącej medycyny estetycznej jest w stanie zaproponować moim pacjentom różnorodne i kompleksowe rozwiązania w zakresie leczenia oraz pielęgnacji skóry. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry takich jak: trądzik zwykły, trądzik różowaty, choroby infekcyjne skóry, choroby skóry o podłożu alergicznym, autoimmunologicznym i zapalnym, choroby włosów i paznokci, zaburzenia pigmentacji skóry oraz choroby przenoszone drogą płciową. Prowadzi dermatoskopową diagnostykę znamion skóry. Wykonuje zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej, wypełniaczy tkankowych, stymulatorów, nici oraz osocza bogatopłytkowego. Zajmuje się również laserowym usuwaniem zmian skórnych, a także laserowymi zabiegami leczniczymi i anty- aging.

Członkostwo: Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.