lek. Monika Melon-Sapilak | Endokrynolog

Podwale 83/3

Doświadczenie zawodowe

Specjalizacja: Specjalista z dziedziny chorób wewnętrznych i endokrynologii.

Doświadczenie: Absolwentka Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Od 2002 roku pracowała w Oddziale Reumatologii, a następnie Oddziale Chorób Wewnętrznych Kliniki Chorób Wewnętrznych 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. W 2012 roku ukończyła specjalizację w dziedzinie chorób wewnętrznych. W latach 2013-2016 zdobywała wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu endokrynologii w Oddziale Endokrynologii Kliniki Chorób Wewnętrznych 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego oraz Poradni Endokrynologicznej.

Zajmuje się leczeniem

Leczenie: Przyjmuje osoby dorosłe na konsultacje endokrynologiczne.

Szkolenia i prace naukowe

Szkolenia i prace naukowe: Uczestniczy w licznych sympozjach i kongresach dotyczących diagnostyki i leczenia chorób endokrynologicznych oraz jest autorem i współautorem licznych publikacji w czasopismach medycznych.

Inne: Ukończyła kursy ultrasonografii narządów jamy brzusznej oraz naczyń szyi i jamy brzusznej w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii. Uzyskała certyfikaty USG tarczycy oraz biopsji tarczycy Łódzkiej Szkoły Ultrasonografii i Biopsji Narządowej. Aktualnie prowadzi praktykę lekarską w kilku Poradniach Endokrynologicznych,