lek. Karolina Orzechowska | Pediatra

Żmigrodzka 83/505

Specjalizacja w leczeniu: biegunka Choroby wieku dziecięcego gorączka grypa przeziębienie wymioty zaburzenia rozwojowe
Lekarz prowadzi leczenie w językach: Polski PL
Dostępne formy wizyt: stacjonarnie stajonarnie
Postać przedstawiająca lekarza Karolinę Orzechowską

Doświadczenie zawodowe

Specjalizacja: Specjalistka pediatrii.

Doświadczenie: Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Doświadczenie praktyczne i teoretyczne zdobywała podczas pracy w Oddziale Nefrologii i Neurologii Dziecięcej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Gromkowskiego we Wrocławiu, szpitalnej izbie przyjęć dla dzieci oraz ambulatoryjnych poradniach pediatrycznych.

Zajmuje się leczeniem

Leczenie: Od 10 lat udziela konsultacji zarówno dzieciom chorym jak i zdrowym. Przeprowadza wizyty patronażowe noworodków jak również kwalifikuje do szczepień z zakresu szczepień obowiązkowych jak i zalecanych.

Główne obszary zainteresowań: W kręgu jej zainteresowań zawodowych znajdują się głównie zagadnienia związane z profilaktyką zdrowotną wieku rozwojowego jak również medycyną podróży.

Szkolenia i prace naukowe

Szkolenia i prace naukowe: W trakcie kształcenia i pracy zawodowej uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach organizowanych przez ośrodki o najwyższym stopniu referencyjności na terenie całego kraju i za granicą. Posiada certyfikat kursu EPALS – zaawansowane zabiegi resuscytacyjne u dzieci. W 2013 r. ukończyła certyfikowany kurs „USG w pediatrii” w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografi.

Inna: Podczas wizyt lekarskich zawsze stara się by przebiegała ona w spokojnej i przyjaznej dla małego pacjenta atmosferze.