polski

lek. Justyna Góral | Endokrynolog

Podwale 83/3

Postać przedstawiająca lekarza Justynę Góral

Doświadczenie zawodowe

Specjalizacja: Specjalistka endokrynologii.

Doświadczenie: Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Tytuł zawodowy lekarza uzyskała w 2015r. W latach 2015-2016r. odbyła staż podyplomowy w 4 Szpitalu Wojskowym z Polikliniką we Wrocławiu. W terminie od 02.2017r. do 09.2019r. pracowała w Zakładzie Medycyny Nuklearnej i Endokrynologii Onkologicznej w Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach. Od 09.2019r. do 12.2021r. odbywała szkolenie specjalizacyjne w Oddziale Endokrynologii i Chorób Metabolicznych w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 3 w Rybniku.  Tytuł specjalisty z endokrynologii uzyskała w 04.2022r.

Zajmuje się leczeniem

Leczenie: Zajmuje się chorobami gruczołów dokrewnych (tarczycy, przytarczyc, nadnerczy, przysadki i gonad), endokrynologicznymi przyczynami niepłodności, zaburzeniami metabolicznymi (otyłość, insulinooporność, nieprawidłowości gospodarki węglowodanowej i lipidowej) oraz osteoporozą. Wykonuje badanie ultrasonograficzne tarczycy.

Szkolenia i prace naukowe

Szkolenia i prace naukowe: Stale podnosi swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych.

Członkostwo: Przynależy do Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego.

Inne: Dba o to, aby pacjent był jak najszerzej poinformowany o swoim schorzeniu- jego przyczynach, przebiegu, sposobie leczenia i prognozie na przyszłość.

Prośba od lekarza: Na pierwszą wizytę proszę przynieść aktualne (sprzed maksymalnie 7 dni) wyniki badań: TSH, FT3, FT4, anty TPo oraz anty TG.