lek. Jagoda Łaba | Psychiatra

Krawiecka 1/2

Specjalizacja w leczeniu: bezsenność choroba afektywna dwubiegunowa depresja nerwica PTSD stres zaburzenia emocjonalne
Lekarz prowadzi leczenie w językach: Polski PL
Dostępne formy wizyt: online stacjonarnie online stajonarnie
Postać przedstawiająca lekarza Jagodę Łabę

Doświadczenie zawodowe

Specjalizacja: W trakcie specjalizacji z psychiatrii.

Doświadczenie: Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Staż podyplomowy odbyła w Dolnośląskim Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu. Realizuje szkolenie specjalizacyjne w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Złotoryi – w oddziale psychiatrycznym ogólnym, rehabilitacji psychiatrycznej i oddziale leczenia uzależnień. Pracowała również jako lekarz podstawowej opieki zdrowotnej, co pomaga holistycznie spojrzeć na dolegliwości pacjentów. Realizuje studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS.

Zajmuje się leczeniem

Leczenie: Przyjmuje osoby dorosłe na konsultacje psychiatryczne.

Szkolenia i prace naukowe

Szkolenia: Stale podnosi swoje kwalifikacje, korzysta z najnowszej literatury naukowej i oferuje leczenie zgodne z aktualnymi standardami. Chętnie poszerza wiedzę uczestnicząc w kursach i konferencjach naukowych z zakresu psychiatrii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia.

Inne: W swojej pracy stawia na współpracę opartą na wzajemnym zaufaniu i szacunku pomiędzy lekarzem a pacjentem. Uważa, że otwarta komunikacja, wiedza oparta na najnowszych standardach leczenia oraz indywidualne podejście do pacjenta przynosi najlepsze rezultaty. Chętnie współpracuje z lekarzami innych specjalności oraz psychologami/psychoterapeutami.