lek. Filip Wszołek | Psychiatra

Podwale 83/04 (OVO)

Specjalizacja w leczeniu: Zaburzenia afektywne
Lekarz prowadzi leczenie w językach: Polski PL

Doświadczenie zawodowe

Specjalizacja: W trakcie specjalizacji.

Doświadczenie:
Jest absolwentem kierunku lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Aktualnie pracuje w Oddziale Psychiatrycznym Ogólnym Milickiego Centrum Medycznego, gdzie realizuje szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychiatrii. Posiada doświadczenie w pracy z pacjentami dotkniętymi zaburzeniami afektywnymi, lękowymi, psychotycznymi, osobowości, a także z osobami z uzależnieniem.

Zajmuje się leczeniem

Leczenie: W codziennej praktyce kieruje się aktualną wiedzą medyczną, jako główny cel stawiając komfort i poprawę jakości życia pacjenta. Zwraca uwagę na całościowe podejście do pacjenta i ścisłą współpracę w zakresie psychoterapii oraz farmakoterapii, aby znaleźć optymalne rozwiązanie problemów.

Szkolenia i prace naukowe

Szkolenia i prace naukowe: Stale poszerza swoje kompetencje, poprzez uczestnictwo w konferencjach naukowych, warsztatach psychiatrycznych oraz zapoznając się z najnowszymi publikacjami naukowymi.

Inne: Zależy mu na zbudowaniu atmosfery szacunku i wzajemnego zaufania, co uznaje za klucz do osiągnięcia sukcesu terapeutycznego, a w konsekwencji uzyskania dobrostanu psychicznego pacjenta.