lek. Filip Stasiak | Ginekolog

Podwale 83/7

Specjalizacja w leczeniu: antykoncepcja cytologia LBC Gardasil- szczepienie przeciw HPV infekcja HPV monitoring owulacji wkładka domaciczna
Lekarz prowadzi leczenie w językach: Polski PL
Dostępne formy wizyt: stacjonarnie stajonarnie
Postać przedstawiająca lekarza Filipa Stasiaka

Doświadczenie zawodowe

Specjalizacja: W trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa.

Doświadczenie: Studia medyczne ukończył w 2021 roku na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Na co dzień pracuje w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu.

Jego pasją jest nie tylko praktyka kliniczna, ale również edukacja medyczna – jako nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, ma przyjemność dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z przyszłymi pokoleniami lekarzy.

Zajmuje się leczeniem

Leczenie: Prowadzi konsultacje ginekologiczne, wykonuje monitoringi owulacji oraz zakłada wkładki domaciczne. 

W swojej pracy kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do pacjentki, zrozumienie jej potrzeb oraz zapewnienie jej komfortu i bezpieczeństwa. Uważa, że kluczowym elementem w relacji lekarz-pacjent jest komunikacja, dlatego zawsze stara się dokładnie wyjaśniać wszelkie aspekty diagnostyki oraz leczenia, a także odpowiadać na wszystkie pytania i wątpliwości moich pacjentek.

Szkolenia i prace naukowe

Szkolenia i prace naukowe: Regularnie bierze udział w kursach i sympozjach w celu poszerzenia swoich kompetencji i umiejętności, co pozwala mu na stałe podnoszenie swoich kwalifikacji i śledzenie najnowszych osiągnięć w medycynie. Dodatkowo, jako nauczyciel akademicki, jest zaangażowany w prowadzenie zajęć dydaktycznych oraz badania naukowe.

Jego celem jest nieustanne doskonalenie się w swojej dziedzinie, aby móc oferować pacjentkom opiekę na najwyższym poziomie.