lek. Agnieszka Szczytkowska | Diabetolog i Lekarz leczenia nadwagi i otyłości

Krawiecka 1/2

Specjalizacja w leczeniu: choroby metaboliczne cukrzyca cukrzyca ciążowa insulinooporność nadwaga otyłość powikłania cukrzycy
Lekarz prowadzi leczenie w językach: Polski PL
Dostępne formy wizyt: stacjonarnie stajonarnie
Postać przedstawiająca lekarza Agnieszkę Szczytkowską

Doświadczenie zawodowe

Specjalizacja: Specjalista chorób wewnętrznych i diabetologii.

Doświadczenie: W 2009 ukończyła wydział lekarski na Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W latach 2011-2018 odbyła szkolenie specjalizacyjne z chorób wewnętrznych w Klinice Chorób Wewnętrznych, Zawodowych i Nadciśnienia Tętniczego oraz w Klinice Reumatologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, uzyskując tytuł specjalisty. W latach 2020-2022 ukończyła szkolenie specjalizacyjne z diabetologii w Szpitalu Wojewódzkim w Opolu. W 2022r uzyskała certyfikat Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości.

Zajmuje się leczeniem

Leczenie: Konsultuje pacjentów dorosłych. W swojej pracy zajmuje się głównie diagnostyką i leczeniem stanów przedcukrzycowych, cukrzycy typu 1 i 2, cukrzycy w czasie ciąży oraz choroby otyłościowej.

Szkolenia i prace naukowe

Szkolenia: Każdego roku uczestniczy w konferencjach, szkoleniach, kursach systematyzujących i podnoszących jej wiedzę. Należąc do Towarzystwa jest zobowiązana do uaktualniania swojej wiedzy zgodnie z jego wytycznymi.

Członkostwo: Członek Polskiego Towarzystwa Diabetologii.

Inne: Mając wykształcenie internistyczne stara się podchodzić do pacjenta holistycznie, analizując dokumentację medyczną, wyniki badań, przyjmowane leki oraz ich wpływ na funkcjonowanie wszystkich układów w organizmie.