lek. Adam Makszewski | Psychiatra

Podwale 83/9

Specjalizacja w leczeniu: bezsenność choroba afektywna dwubiegunowa depresja nerwica PTSD stres zaburzenia emocjonalne
Lekarz prowadzi leczenie w językach: Polski PL
Dostępne formy wizyt: stacjonarnie stajonarnie
Postać przedstawiająca lekarza Adama Makszewskiego

Doświadczenie zawodowe

Specjalizacja: W trakcie specjalizacji z psychiatrii.

Doświadczenie: Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. W roku akademickim 2021/2022 był słuchaczem studiów podyplomowych na kierunku Bioetyka na Uniwersytecie Warszawskiej. Aktualnie pracuje w oddziale stacjonarnym Kliniki Psychiatrii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, gdzie odbywa szkolenie specjalizacyjne z zakresu psychiatrii. Obecnie uczestniczy w Kursie Psychoterapii Katedry Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2023r. brał udział w dwumiesięcznym stażu klinicznym w Szwajcarskim Rheinau.

Zajmuje się leczeniem

Leczenie: Przyjmuje osoby dorosłe. Interesuje go odwiedzający gabinet psychiatryczny człowiek z bogactwem kształtujących go uwarunkowań psychologicznych, społecznych i biologicznych. Znajduje to odzwierciedlenie w dłuższym czasie wizyt, który przeznacza na dokładne omówienie zaleceń oraz wskazanie zasobów pacjenta, które mogą zostać przez niego wykorzystane w dążeniu do poprawy samopoczucia.

Szkolenia i prace naukowe

Szkolenia i prace naukowe: Nieprzerwanie poszerza swoje kompetencje zawodowe biorąc udział w szkoleniach i konferencjach.

Inne: Doświadczenie zdobyte w szkole psychoterapii, Klinice Psychiatrii we Wrocławiu oraz podczas stażów zagranicznych stara się przekuć na głębsze zrozumienie pacjenta.