dr n. med. Justyna Kwapisz | Dermatolog i Lekarz medycyny estetycznej

Podwale 83/7.3

Postać przedstawiająca lekarza Justynę Kwapisz

Doświadczenie zawodowe

Specjalizacja: Specjalista dermatologii i wenerologii, lekarz medycyny estetycznej.

Doświadczenie: Absolwentka Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Już w trakcie studiów odbywała zagraniczne praktyki kliniczne w Szpitalu Uniwersyteckim Aker w Oslo oraz w Szpitalu Uniwersyteckim w Zurychu. W 2015 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych, broniąc rozprawy doktorskiej dotyczącej zagadnień z pogranicza dermatologii, angiologii oraz reumatologii. Obecnie specjalista dermatologii w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, gdzie dodatkowo prowadzi zajęcia ze studentami. Wykładowca Wyższej Szkoły Medycznej.

Zajmuje się leczeniem

Leczenie: Przyjmuje osoby dorosłe, młodzież i dzieci powyżej 7 r.ż.

Szkolenia i prace naukowe

Szkolenia i prace naukowe: Stale podnosi kwalifikacje, uczestnicząc w krajowych oraz międzynarodowych konferencjach, kongresach i warsztatach z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Zdobywa nowe umiejętności podczas kursów i szkoleń, m.in. z zakresu tricho- oraz dermoskopii. Wciąż publikuje w czasopismach polsko- i anglojęzycznych.

Członkostwo: Jest członkiem European Society of Dermatological Research, European Academy of Dermatology and Venerology, International Trichoscopy Society oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Od kilku lat należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti – Aging.

Inne: Współpracuje z Fundacją Rosa w ramach akcji RAKOOBRONA.