dr n. med. Julia Seniuta | Dermatolog i Lekarz medycyny estetycznej

Podwale 83/3

Postać przedstawiająca doktora nauk medycznych Julię Seniutę

Doświadczenie zawodowe

Specjalizacja: Jest specjalistą dermatologii i wenerologii, specjalistą pediatrii oraz dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej.

Doświadczenie: Ma wieloletnie doświadczenie w zakresie chorób zakaźnych, którego nabyła odbywając szkolenie specjalizacyjne z pediatrii w Klinice Chorób Zakaźnych Wieku Dziecięcego we Wrocławiu. W 2015 r obroniła z wyróżnieniem rozprawę doktorską. W 2017 roku ukończyła z wyróżnieniem i obroniła z najwyższą lokatą pracę dyplomową na trzyletnich studiach w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej działającej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim w Warszawie. W latach 2015-2020 odbywała szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu.

Zajmuje się leczeniem

Leczenie: Przyjmuje osoby dorosłe oraz dzieci do 11 r.ż. na konsultacje dermatologiczne.

Szkolenia i prace naukowe

Szkolenia i prace naukowe: Uczestniczy w krajowych oraz międzynarodowych kongresach i szkoleniach z zakresu dermatologii, dermatologii dziecięcej, pediatrii i medycyny estetycznej.

Członkostwo: Jest członkiem Międzynarodowego Towarzystwa Dermatologicznego, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego

Inne: Jest laureatką licznych nagród i wyróżnień, m.in. I miejsca w konkursie na najlepszy opis przypadku podczas Zjazdu Sekcji Forum Młodych Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego w 2015 roku, wyróżnienia na Zjeździe Polskiego Towarzystwa Wakcynologii w 2015 roku, I miejsca podczas Szkoły Mistrzów Dermatologii w 2018 roku oraz w 2019 roku: II nagrody w konkursie Tete-a-tete z dermatologią, głównej nagrody podczas międzynarodowego kongresu Top Masters in dermatology, wyróżnienia na Forum Młodych Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, II nagrody podczas Szkoły Mistrzów Dermatologii, nagrody zespołowej przyznanej przez Rektora Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu za cykl publikacji umieszczonych w bazie Journal Citation Reports oraz znalazła się w TOP15 – rankingu najlepszych pediatrów we Wrocławiu.