dr n. med. Anna Gryboś

dr n. med. Anna Gryboś

perinatolog, ginekolog
  • język polski
  • język angielski

Specjalizacja: Specjalista położnictwa i ginekologii oraz specjalista perinatologii.

Doświadczenie: Od 2004 roku do grudnia 2021 dr Anna Gryboś pracowała w I Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa we Wrocławiu przy ul. Chałubińskiego 3. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała w 2009 roku. Doświadczenie zdobywała pracując w londyńskich szpitalach: University Hospital Lewisham, Northwick Park Hospital, King’s College Hospital. Od 2003 roku jest zatrudniona na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego jako nauczyciel akademicki na stanowisku adiunkta.

Leczenie: W Ginemedica dr Anna Gryboś wykonuje zabiegi amniopunkcji oraz biopsji kosmówki. Wykonuje także badania drożności jajowodów metodą HyCoSy.

Szkolenia i prace naukowe: Posiada Certyfikat Sekcji Ultrasonografii PTGiP w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych w położnictwie i ginekologii, Certyfikat badań prenatalnych Sekcji Ultrasonografii PTGiP, Certyfikat Fetal Medicine Foundation w zakresie badań 11-13+6 t.c., Certyfikat Fundacji Medycyny Płodowej w zakresie badań 20-23 t.c.- szczegółowej diagnostyki wad płodu, Certyfikat Fundacji Medycyny Płodowej (FMF) w zakresie pomiaru długości szyjki macicy i oceny ryzyka porodu przedwczesnego, Certyfikat Fundacji Medycyny Płodowej (FMF) w zakresie badań dopplerowskich, Certyfikat odbycia kursu z zakresu badania drożności jajowodów metodą HyCoSy, oceny budowy narządu rodnego i diagnostyki wad narządu rodnego przy pomocy metody 3D organizowanego przez Brytyjskie Medyczne Towarzystwo Ultrasonograficzne, Certyfikat Badań Prenatalnych Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.