mgr Monika Maćkowiak (Czapka) | Pedagog specjalny ADOS-2, Psycholog, i PsychoterapeutaSpecjalizacja w leczeniu: Lekarz prowadzi leczenie w językach: Polski PL
Postać przedstawiająca magister Monikę Maćkowiak

Doświadczenie zawodowe

Nurt: Poznawczo-behawioralny.

Specjalizacja: Psycholożka oraz psychoterapeutka w trakcie certyfikacji.

Doświadczenie: Ukończyła studia psychologiczne o specjalności klinicznej na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS we Wrocławiu. Obecnie rozwija swoje kwalifikacje w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej. Posiada doświadczenie w diagnostyce oraz psychoterapii osób neuroatypowych (m.in. z ASD, ADHD).

Zajmuje się leczeniem

Leczenie: Prowadzi psychoterapię osób dorosłych zmagających się m.in. z zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami nastroju czy zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi. W pracy terapeutycznej łączy wiedzę o neuroróżnorodności oraz kompetencje z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Dopasowuje wybór metod terapeutycznych do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Szkolenia i prace naukowe

Członkostwo: Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Inne: Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji.