lek. Paulina Kratochwil | Ginekolog i Ginekolog dziecięcy

Krawiecka 1/2

Postać przedstawiająca lekarza Paulinę Kratochwil

Doświadczenie zawodowe

Specjalizacja: Specjalistka ginekologii i położnictwa.

Doświadczenie: Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im Piastów Śląskich we Wrocławiu. Na co dzień pracuje w II Klinice Ginekologii i Położnictwa Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, gdzie odbywała szkolenie specjalizacyjne.

Zajmuje się leczeniem

Leczenie: Przyjmuje zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Wykonuje badania prenatalne i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Szkolenia i prace naukowe

Szkolenia i prace naukowe: Posiada certyfikat badań prenatalnych FMF oraz Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz certyfikat do wykonywania zabiegów z ginekologii estetycznej m.in. labioplastyki. Jest certyfikowanym ultrasonografistą IOTA Group – ekspertem w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej guzów przydatków. Uczestniczy w kursach i konferencjach ogólnopolskich i międzynarodowych stale podnosząc swoje kwalifikacje.

Inne: W praktyce lekarskiej kieruje się przede wszystkim aktualną wiedzą medyczną opartą o najnowsze wytyczne i publikacje. Stara się mieć indywidualne podejście do każdej pacjentki.