lek. Karolina Stolarczyk

lek. Karolina Stolarczyk

laryngolog
  • język polski
  • język angielski

Specjalizacja: W trakcie specjalizacji z laryngologii.

Doświadczenie: Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Obecnie pracuje w Kliniki Otolaryngologii, Chirurgii Głowy i Szyi w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu, gdzie w swojej codziennej pracy przyjmuje, bada pacjentów, kwalifikuje do zabiegów operacyjnych, operuje i obejmuje opieką pooperacyjną. Jest także stypendystką studiów doktoranckich- bierze udział w projektach naukowych oraz prowadzi zajęcia w języku polskim i angielskim ze studentami Wydziału Lekarskiego.

Leczenie: Konsultuje zarówno pacjentów dorosłych, jak i dzieci (także w języku angielskim). Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Pacjentów stara się otaczać troską i profesjonalną opieką. Celem konsultacji jest ustalenie przyczyn dolegliwości, postawienie właściwej diagnozy oraz włączenie najbardziej optymalnego leczenia danego schorzenia.

Szkolenia i prace naukowe: Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach szkoleniach oraz warsztatach w kraju i za granicą, m.in. z zakresu chirurgii ucha, zatok oraz bronchofiberoskopii dziecięcej.

Członkostwo: Jest czynnym członkiem Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi.