lek. Julia Rasała | ADHD i Psychiatra

Żmigrodzka 83/501

Specjalizacja w leczeniu: ADHD u dorosłych bezsenność choroba afektywna dwubiegunowa depresja nerwica PTSD stres zaburzenia emocjonalne
Lekarz prowadzi leczenie w językach: Angielski Polski GB PL
Dostępne formy wizyt: online stacjonarnie online stajonarnie
Postać przedstawiająca lekarza Julię Rasałę.

Doświadczenie zawodowe

Specjalizacja: W trakcie specjalizacji z psychiatrii.

Doświadczenie: Ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu i odbyła staż podyplomowy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Mikulicza Radeckiego. Na co dzień pracuje na Oddziale Psychiatrycznym z Pododdziałem Detoksykacji w Milickim Centrum Medycznym. Realizuje także studia podyplomowe z zakresu Seksuologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS.

Zajmuje się leczeniem

Leczenie: Przyjmuje osoby dorosłe. Posiada doświadczenie w pracy jako lekarz pierwszego kontaktu w Podstawowej Opiece Zdrowotnej, zwraca więc uwagę również na choroby współistniejące oraz możliwe interakcje międzylekowe i nie ignoruje objawów somatycznych.

Szkolenia i prace naukowe

Szkolenia i prace naukowe: Swoją wiedzę poszerza, śledząc literaturę naukową z zakresu zdrowia psychicznego oraz uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych. Szczególnie ważne jest dla niej leczenie zgodne z najnowszymi standardami i doniesieniami naukowym. Posiada certyfikat profesjonalnego leczenia nadwagi i otyłości prowadzonego przez Polskie Towarzystwo Badań nad Otyłością.

Inne: Podczas wizyt tworzy atmosferę zrozumienia i zaufania, w której pacjenci czują się komfortowo, dzieląc się swoimi problemami. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i szuka najbardziej efektywnych rozwiązań, które poprawią komfort i jakość życia.