lek. Beata Szatkowska | ADHD i Psychiatra

Podwale 83/4

Postać przedstawiająca lek. Beatę Szatkowską

Doświadczenie zawodowe

Specjalizacja: Specjalista psychiatrii.

Doświadczenie: Ukończyła AM we Wrocławiu w 1996 roku. Przez pierwsze 10 lat swojej pracy zawodowej była związana ze Szpitalem Psychiatrycznym we Wrocławiu. Od 2006 roku pracuje jako lekarz psychiatra w Szwecji. Pełniła funkcję ordynatora w Uniwersyteckim Szpitalu Psychiatrycznym w Uppsali, w Örebrö i w Malmö. Na stałe współpracuje ze Szpitalem Wojewódzkim w Norrbotten, wskazywanym jako najlepszy szpital w Szwecji w kształceniu młodych lekarzy. Pracuje w chwili obecnej jako ordynator oddziału psychiatrycznego, a także przyjmuje pacjentów w poradni. Swoje wieloletnie zagraniczne doświadczenie chciałaby wykorzystać pomagając polskim pacjentom w powrocie do normalnego, szczęśliwego życia.

Zajmuje się leczeniem

Leczenie: Ma doświadczenie w leczeniu uzależnień, nerwic, chorób przebiegających z depresją i lekiem, a także psychoz i wieloletnie doświadczenie w leczeniu ADHD u dorosłych. W swojej pracy zawodowej koncentruje się na postawieniu prawidłowej diagnozy i szybkim podjęciu leczenia.

Główne obszary zainteresowań: W kręgu jej zainteresowań są choroby afektywne i psychozy.

Szkolenia i prace naukowe

Inne: Ważnym dla niej jest analityczne, holistyczne podejście do pacjenta, a także nawiązanie dobrego, empatycznego kontaktu z pacjentem. Podczas spotkania z pacjentem stara się zapewnić bezpieczną akceptującą atmosferę oraz autentyczność.