lek. Dominika Bąk | Psychiatra
Konsultuje w językach: Angielski Hiszpański Polski



Forma wizyt: online stacjonarnie



Doświadczenie zawodowe
Specjalizacja: W trakcie specjalizacji z psychiatrii.
Doświadczenie: Absolwentka Kierunku Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu oraz Filologii hiszpańskiej Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Część studiów odbyła na Uniwersytecie Barcelońskim oraz Uniwersytecie w Maladze, co znacznie poszerzyło jej horyzonty i pozwoliło zdobywać doświadczenie w pracy w różnorodnym środowisku i czerpać wiedzę o zróżnicowanym podejściu do pacjentów i procesu leczniczego. Staż podyplomowy odbyła w Dolnośląskim Szpitalu Specjalistyczny im. T. Marciniaka we Wrocławiu. Obecnie pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Złotoryi.
Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na oddziale ogólnopsychiatrycznym stacjonarnym, oddziale dziennym, oddziale detoksykacyjnym oraz oddziale leczenia uzależnień. Pełni samodzielne dyżury i konsultuje pacjentów w szpitalnej izbie przyjęć. Przyjmuje również pacjentów w Poradni Zdrowia Psychicznego.
Obszar działalności
Leczenie: Przyjmuje osoby dorosłe. W pracy z Pacjentem ceni sobie wzajemny szacunek i zaufanie. Wykazuje się dużą empatią i cierpliwością i uważa, że dobra współpraca Pacjenta z lekarzem jest kluczowa w procesie zdrowienia.
Szkolenia i prace naukowe
Szkolenia i prace naukowe: Swoją wiedzę nieustannie poszerza i uaktualnia uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach oraz czytając literaturę i aktualne publikacje naukowe. W najbliższym czasie planuje rozpocząć studia podyplomowe z zakresu kryzysu i interwencji kryzysowej.
Inne: Pracuje także jako lekarz Podstawowej Opieki Zdrowotnej, co pomaga jej w zachowaniu aktualnej wiedzy na temat chorób somatycznych i utrzymaniu holistycznego podejścia do swoich Pacjentów.