lek. Michał Jamroga | Ginekolog

Żmigrodzka 83/501

Doświadczenie zawodowe

Specjalizacja: W trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa.

Doświadczenie: W 2015 roku ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W latach 2015 – 2016 odbywał staż podyplomowy w Powiatowym Zespole Szpitali w Oleśnicy, a od początku 2017 r. pracuje tam na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym, który cieszy się bardzo dobrą opinią wśród pacjentek z całego Dolnego Śląska. Do zespołu Dolnośląskiego Centrum Ginekologii dołączył w 2018 r..

Zajmuje się leczeniem

Leczenie: W praktyce ambulatoryjnej szczególny nacisk kładzie na prowadzenie ciąży według aktualnych standardów i rekomendacji Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, uwzględniając również zalecenia zagranicznych towarzystw – Royal College of Obstetricians and Gynaecologists czy The American College of Obstetricians and Gynecologists. W lecznictwie szpitalnym wykonuje operacje przezbrzuszne, laparoskopowe jak i związane z uroginekologią. Posiada duże doświadczenie w zabiegach histeroskopowych.

Szkolenia i prace naukowe

Szkolenia i prace naukowe: Cały czas podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności zawodowe uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach, konferencjach i kongresach.