lek. Martyna Sobocka | Psychiatra

OVO 4

Specjalizacja w leczeniu: bezsenność choroba afektywna dwubiegunowa depresja nerwica PTSD stres zaburzenia emocjonalne
Lekarz prowadzi leczenie w językach: Polski PL
Dostępne formy wizyt: online stacjonarnie online stajonarnie
Postać przedstawiająca lekarza Martynę Sobocką

Doświadczenie zawodowe

Specjalizacja: W trakcie specjalizacji z psychiatrii.

Doświadczenie: Jest absolwentką kierunku lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Odbyła staż podyplomowy w Dolnośląskim Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu. Obecnie realizuje szkolenie specjalizacyjne z zakresu psychiatrii na odcinku żeńskim Oddziału Psychiatrycznego Ogólnego w Milickim Centrum Medycznym.

Posiada doświadczenie głównie w pracy z pacjentami chorującymi na schizofrenię, chorobę afektywną dwubiegunową, depresję, zaburzenia lękowe, zaburzenia osobowości, zaburzenia snu oraz uzależnienia, a także z pacjentami znajdującymi się w kryzysie.

Zajmuje się leczeniem

Leczenie: W pracy z pacjentem kieruje się aktualną wiedzą medyczną. Zależy jej na ścisłej współpracy z pacjentem, dlatego stara się tworzyć atmosferę wzajemnego zrozumienia i zaufania, tak aby pacjenci czuli się jak najbardziej komfortowo. Do każdego pacjenta stara się podchodzić indywidualnie. Zwraca uwagę na podejście holistyczne, nie ignoruje schorzeń somatycznych, z którymi borykają się pacjenci, uwzględnia je przy doborze odpowiedniej farmakoterapii.

Szkolenia i prace naukowe

Szkolenia i prace naukowe: Swoją wiedzę oraz umiejętności chętnie poszerza uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych, a także zagłębiając się w literaturę naukową z zakresu zdrowia psychicznego.

Inne: Zachęca do pozostawienia przed pierwszą wizytą krótkiej notatki na temat swoich dolegliwości, aby usprawnić proces diagnozowania i już jak najmniej stresować się w gabinecie.