lek. Julia Zaborowska | Psychiatra

Podwale 83/9

Specjalizacja w leczeniu: bezsenność choroba afektywna dwubiegunowa depresja nerwica PTSD stres zaburzenia emocjonalne
Lekarz prowadzi leczenie w językach: Angielski Hiszpański Polski GB ES PL
Dostępne formy wizyt: online stacjonarnie online stajonarnie
Postać przedstawiająca lekarza Julię Zaborowską

Doświadczenie zawodowe

Specjalizacja: W trakcie specjalizacji z psychiatrii i studiów podyplomowych z seksuologii klinicznej. Doświadczenie: Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Staż podyplomowy odbyła w Dolnośląskim Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu. Doświadczenie zdobywała także na Universidad de Córdoba w Hiszpanii. Na co dzień pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Złotoryi – w oddziałach całodobowych, oddziale dziennym i oddziale leczenia uzależnień. Realizuje studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej, odbyła staż w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia przy ul. Dolnej w Warszawie.

Zajmuje się leczeniem

Leczenie: Specjalizuje się w psychiatrii dorosłych. W swojej pracy współpracuje z psychoterapeutami i psychologami, a także lekarzami innych specjalności podchodząc do pacjenta holistycznie.

Szkolenia i prace naukowe

Szkolenia i prace naukowe: Stale podnosi swoje kwalifikacje i poszerza wiedzę uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach z zakresu psychiatrii i seksuologii. Korzysta z najnowszej literatury naukowej i oferuje leczenie zgodne z aktualnymi standardami i osiągnięciami naukowymi.

Członkostwo: Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Inne: W procesie leczenia ceni sobie relację z pacjentem opartą na szczerości, zaufaniu i empatii. Możliwe konsultacje w języku angielskim i hiszpańskim.