lek. Dominika Bąk | Psychiatra

Krawiecka 1/2

Specjalizacja w leczeniu: bezsenność choroba afektywna dwubiegunowa depresja nerwica PTSD stres zaburzenia emocjonalne
Lekarz prowadzi leczenie w językach: Angielski Hiszpański Polski GB ES PL
Dostępne formy wizyt: stacjonarnie stajonarnie
Postać przedstawiająca lekarza Dominikę Bąk

Doświadczenie zawodowe

Specjalizacja: W trakcie specjalizacji z psychiatrii.

Doświadczenie: Absolwentka Kierunku Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu oraz Filologii hiszpańskiej Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Część studiów odbyła na Uniwersytecie Barcelońskim oraz Uniwersytecie w Maladze, co znacznie poszerzyło jej horyzonty i pozwoliło zdobywać doświadczenie w pracy w różnorodnym środowisku i czerpać wiedzę o zróżnicowanym podejściu do pacjentów i procesu leczniczego. Staż podyplomowy odbyła w Dolnośląskim Szpitalu Specjalistyczny im. T. Marciniaka we Wrocławiu. Obecnie pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Złotoryi.

Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na oddziale ogólnopsychiatrycznym stacjonarnym, oddziale dziennym, oddziale detoksykacyjnym oraz oddziale leczenia uzależnień. Pełni samodzielne dyżury i konsultuje pacjentów w szpitalnej izbie przyjęć. Przyjmuje również pacjentów w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Zajmuje się leczeniem

Leczenie: Przyjmuje osoby dorosłe. W pracy z Pacjentem ceni sobie wzajemny szacunek i zaufanie. Wykazuje się dużą empatią i cierpliwością i uważa, że dobra współpraca Pacjenta z lekarzem jest kluczowa w procesie zdrowienia.

Szkolenia i prace naukowe

Szkolenia i prace naukowe: Swoją wiedzę nieustannie poszerza i uaktualnia uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach oraz czytając literaturę i aktualne publikacje naukowe. W najbliższym czasie planuje rozpocząć studia podyplomowe z zakresu kryzysu i interwencji kryzysowej.

Inne: Pracuje także jako lekarz Podstawowej Opieki Zdrowotnej, co pomaga jej w zachowaniu aktualnej wiedzy na temat chorób somatycznych i utrzymaniu holistycznego podejścia do swoich Pacjentów.