lek. Paweł Chmielewski | ADHD i PsychiatraSpecjalizacja w leczeniu: Lekarz prowadzi leczenie w językach: Angielski Polski GB PL
Postać przedstawiająca lekarza Pawła Chmielewskiego

Doświadczenie zawodowe

Specjalizacja: Specjalista psychiatrii.

Doświadczenie: Absolwent wrocławskich uczelni: Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich i Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Pasjonat psychiatrii, jeden z najbardziej wszechstronnych i doświadczonych psychiatrów swojego pokolenia – na koncie posiada kilkanaście tysięcy wizyt ambulatoryjnych w tym blisko 300 wizyt domowych, a także ponad pół tysiąca samodzielnych dyżurów.

Od stycznia 2024 kieruje Oddziałem I Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Złotoryi oraz oddziałem psychiatrycznym stacjonarnym Centrum Zdrowia Psychicznego obejmującego swoim zasięgiem część województwa dolnośląskiego. W tym samym Centrum pełni funkcję Zastępcy Kierownika CZP do Spraw Medycznych.

Działalność badawcza i naukowa: Pracę z pacjentami z sukcesem łączy z badaniami klinicznymi nad nowymi lekami, głównie przeciwdepresyjnymi. Współpracował w charakterze wykładowcy w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW, na zaproszenie Konsultanta Krajowego z dziedziny psychiatrii był autorem wykładów na krajowych i międzynarodowych konferencjach naukowych.

Zajmuje się leczeniem

Leczenie: Podstawą każdej decyzji terapeutycznej są wyłącznie udowodnione naukowo metody lecznicze, każdemu pacjentowi przedstawiając kilka opcji postępowania. W swojej pracy podchodzi do pacjenta kompleksowo – blisko współpracując z terapeutami i psychologami. Jest szczególnie czuły na problemy życiowe niezależnie od rasy, płci czy orientacji seksualnej. Cechuje go szczególna otwartość na pracę z każdym człowiekiem.

Szkolenia i prace naukowe