dr n. med. Małgorzata Manelska | Gastrolog i InternistaSpecjalizacja w leczeniu: Lekarz prowadzi leczenie w językach: Angielski Polski GB PL

Doświadczenie zawodowe

Specjalizacja: Specjalista chorób wewnętrznych

Doświadczenie: Ukończyła Wrocławski Uniwersytet Medyczny z wyróżnieniem, przez wiele lat była związana z Kliniką Gastroenterologii i Hepatologii, gdzie uzyskała specjalizację z chorób wewnętrznych, następnie obroniła doktorat z wyróżnieniem z dziedziny gastroenterologii, który został wyróżniony na Europejskiej konferencji Towarzystwa Chorób Zapalnych Jelit ECCO w Wiedniu.

Zajmuje się leczeniem

Leczenie: W praktyce klinicznej łączy wiedzę praktyczną zdobytą w trakcie pracy w oddziale klinicznym, diagnostykę ultrasonograficzną, dyżurach szpitalnych oraz praktyce ambulatoryjnej, ze szczególnym uwzględnieniem chorób przewodu pokarmowego i wątroby.

Szkolenia i prace naukowe

Szkolenia i prace naukowe: Jest autorką 11 publikacji, współautorką podręcznika oraz tłumaczem pozycji specjalistycznych. Członkostwo: Jestem ultrasonografistą certyfikowanym przez Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne, którego jestem członkiem, należę Europejskiego Stowarzyszenia Ultrasonografistów EFSUMAB. Jestem miłośniczką aktywnego trybu życia – uczestniczka kilku półmaratonów oraz dobrej kuchni.