Magdalena Andrzejewska

Magdalena Andrzejewska

psycholog, psycholog dzieci i młodzieży, psychoterapeuta
  • Польський
Nurt: Systemowy.
Specjalizacja: Psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikowanego kursu psychoterapii systemowej, pedagog specjalny.
Doświadczenie: Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Edukację i Rehabilitację osób niepełnosprawnością intelektualną (i autyzmem) na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Obecnie uczestniczy w certyfikowanym kursie psychoterapii systemowej organizowanym przez Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej w Poznaniu. Doświadczenie zdobywała placówkach oświatowych oraz prywatnych poradniach psychologicznych prowadząc indywidualne konsultacje, warsztaty i działania psychoedukacyjne.
Leczenie: Specjalizuje się w pracy z dorosłymi, dziećmi i młodzieżą. Oferuje także konsultacje i wsparcie psychologiczne dla par. Wykorzystuje elementy podejścia systemowego i poznawczo-behawioralnego. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi z zaburzeniami emocjonalnymi, nastroju, lękowymi, zachowania, rozwojowymi oraz trudnościami w relacjach społecznych, zaniżoną samooceną, kryzysami tożsamości . Prowadzi konsultacje z psychodietetyki. W procesie indywidualnej terapii ważne jest dla niej budowanie pozytywnej relacji.
Szkolenie: Kwalifikacje i wiedzę psychologiczną systematycznie poszerza poprzez uczestnictwo w różnych szkoleniach i kursach zawodowych, które wykorzystuje w pracy z klientami.