lek. Julia Rasała

lek. Julia Rasała

психіатр
  • Польський
  • Англійський

Specjalizacja: W trakcie specjalizacji.

Doświadczenie: Jest lekarzem w trakcie specjalizacji z psychiatrii. Ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu i odbyła staż podyplomowy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Mikulicza Radeckiego. Na co dzień pracuje na Oddziale Psychiatrycznym z Pododdziałem Detoksykacji w Milickim Centrum Medycznym. Realizuje także studia podyplomowe z zakresu Seksuologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS. Posiada certyfikat profesjonalnego leczenia nadwagi i otyłości prowadzonego przez Polskie Towarzystwo Badań nad Otyłością.

Leczenie: Przyjmuje osoby dorosłe. Posiada doświadczenie w pracy jako lekarz pierwszego kontaktu w Podstawowej Opiece Zdrowotnej, zwraca więc uwagę również na choroby współistniejące oraz możliwe interakcje międzylekowe i nie ignoruje objawów somatycznych.

Szkolenia i prace naukowe: Swoją wiedzę poszerza, śledząc literaturę naukową z zakresu zdrowia psychicznego oraz uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych. Szczególnie ważne jest dla niej leczenie zgodne z najnowszymi standardami i doniesieniami naukowym.

Inne: Podczas wizyt tworzy atmosferę zrozumienia i zaufania, w której pacjenci czują się komfortowo, dzieląc się swoimi problemami. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i szuka najbardziej efektywnych rozwiązań, które poprawią komfort i jakość życia.