mgr Katarzyna Stachowska

mgr Katarzyna Stachowska

психолог, психотерапевт, сексолог
  • Польский
  • Английский

Nurt: Gestalt i Eriksonowski.

Specjalizacja: Psycholog, seksuolog i psychoterapeuta.

Doświadczenie: Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia podyplomowe «Seksuologia Kliniczna – Opiniowanie, Edukacja, Terapia» powołanych przy Instytucie Psychologii UAM w Poznaniu.

Leczenie: Seksuologia i pomoc psychologiczna są w centrum jej zainteresowań. Jako psycholog specjalizuje się w nurcie Gestalt i Ericksonowskim, a w poradnictwie seksuologicznym wyznaje wartości pozytywnej seksualności postrzeganej jako bardzo ważny element funkcjonowania ludzkiego- nie budzący poczucia winy i wstydu, będący aspektem życia, o który dba się równie troskliwie jak o zdrowie, samopoczucie i ogólny dobrostan. W swojej pracy podpiera się własnym doświadczeniem i wzbogaca spotkanie o elementy innych podejść terapeutycznych.

Inne: Wybrała pracę jako psychorterapeuta, ponieważ swoją empatią i umiejętnością współodczuwania chce pomóc chętnym dotrzeć do zasobów, które umożliwiają poczucie bycia spełnionym i zadowolonym. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji indywidualnej oraz grupowej.