mgr Karolina Marek

mgr Karolina Marek

урогинеколог физиотерапевт
  • Польский
  • Английский

Specjalizacja: Fizjoterapeuta.

Doświadczenie: Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, gdzie uzyskała tytuł magistra fizjoterapii. Specjalizuje się w fizjoterapii kobiet, głównie kobiet w ciąży oraz po porodzie, a także fizjoterapii uroginekologicznej.

Leczenie: Fizjoterapia uroginekologiczna: nietrzymanie moczu, pęcherz nadrekatywny, bolesne miesiączki, bóle miednicy, rozejście mięśnia prostego brzucha, terapia blizn, obniżenie narządów, terapia poporodowa oraz dysfunkcje seksualne (pochwica, anorgazmia, wulwodynia, dyspareunia). Fizjoterapia kobiet w ciąży: przygotowanie do ciąży, trening w ciąży i przygotowanie do porodu. W pracy z pacjentkami zależy jej na budowaniu świadomości własnego ciała i zrozumieniu przez pacjentki mechanizmów powodujących ich problemy, aby łatwiej było im osiągnąć postawiony cel.

Szkolenia: W swojej pracy wykorzystuje wiedzę i umiejętności zdobyte na studiach, kursach oraz doświadczenie zdobyte w pracy z pacjentkami. Chcąc poszerzyć swój warsztat pracy cały czas pogłębiam wiedzę na kursach i szkoleniach z zakresu uroginekologii i fizjoterapii okołoporodowej.

Inne: Prywatnie interesuję się rehabilitacją słuchu oraz terapią dzieci z zaburzeniami rozwojowymi.