mgr Martyna Skalska

mgr Martyna Skalska

położna
  • język polski

Specjalizacja: W 2018 roku ukończyła Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu zdobywając tytuł licencjata położnictwa. Z pasji do pracy z dziećmi także w starszym wieku, kontynuowała edukację na kierunku pedagogika na Uniwersytecie Wrocławskim, uzyskując tytuł magistra oraz specjalisty w terapii wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Od 2021 roku jest również w trakcie specjalizacji z pielęgniarstwa położniczo-ginekologicznego.

Doświadczenie: Swoje doświadczenie zdobywała podczas praktyk zawodowych w szpitalach, przychodniach ginekologiczno-położniczych oraz placówkach oświatowych na terenie miasta Wrocław.

Szkolenia: Stale pogłębia swoją wiedzę i kwalifikacje uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach. Poza szkoleniami z zakresu położnictwa i ginekologii, ukończyła między innymi kurs wykonania zapisu EKG u osób dorosłych.

Inne: W Centrum Medycznym Ginemedica pracuje od 2019 roku. Pracując równocześnie w punktach pobrań jednej z największych sieci laboratoriów medycznych w Polsce, zyskała umiejętności techniczne przydatne w pracy z osobami na każdym etapie życia.