mgr Magdalena Rewers | Psychoterapeuta i Seksuolog

Sienkiewicza 28B/1

Doświadczenie zawodowe

Nurt: Zintegrowany.

Specjalizacja: Psychoterapeuta w trakcie szkolenia psychoonkologicznego, seksuolog.

Doświadczenie: Posiada doświadczenie w pracy z dorosłymi, młodzieżą szkolną oraz dziećmi. Ukończyła Studium Podyplomowe – Pomoc Psychologiczna w Dziedzinie Seksuologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest wykładowcą uniwersyteckim.

Zajmuje się leczeniem

Leczenie: Oferuje konsultacje z zakresu: problemów psychicznych, trudności w życiu seksualnym, edukacji seksualnej, problemów w związkach, dysfunkcji seksualnych kobiet i mężczyzn, akceptacji własnej orientacji seksualnej, zaburzenia preferencji i tożsamości seksualnej, problemami dojrzewania psychoseksualnego. Pracuje z parami po stracie i w oczekiwaniu na dziecko. Udziela wsparcia pacjentom onkologicznym i ich rodzinom.

Szkolenia i prace naukowe

Szkolenia: Dba o najwyższą jakość świadczonej przeze nią pomocy, dlatego stale doskonali swój warsztat pracy uczestnicząc w szkoleniach i studiach podyplomowych. Brała udział m.in. w intensywnym szkoleniu NEST (The New Experience for Surviovors of Trauma) w udzielaniu pomocy terapeutycznej dla osób doświadczających zaniedbania (emocjonalnego, psychicznego,fizycznego), przemocy (słownej, seksualnej,fizycznej) oraz strat prokreacyjnych (poronienie,aborcja, śmierć okołoporodowa). Uczestniczyła w warsztatach z Racjonalnej Terapii Zachowań oraz Terapii Simontonowskiej organizowanej przez Simontonowski Instytut Zdrowia oraz Stowarzyszenie UNICORN.

Członkostwo: Należy do Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Inne: Pracuje pod stałą superwizją.