mgr Aleksandra Malisz | Psycholog i Psychoterapeuta

Biskupia 6B

Specjalizacja w leczeniu: depresja kryzys życiowy nerwica PTSD trauma utrata pracy zaburzenia emocjonalne zaburzenia lękowe zaburzenia osobowości
Lekarz prowadzi leczenie w językach: Polski PL
Dostępne formy wizyt: stacjonarnie stajonarnie

Doświadczenie zawodowe

Nurt: Poznawczo-behawioralny.

Specjalizacja: Psycholog i psychoterapeuta w trakcie certyfikacji.

Doświadczenie: Ukończyła Uniwersytet Wrocławski na kierunkach: psychologia (studia jednolite magisterskie) oraz kryminologia (studia licencjackie), a także Wyższą Szkołę Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy w zakresie studiów podyplomowych z przygotowania pedagogicznego. Doświadczenie w pracy z klientem zdobywała realizując konsultacje indywidualne, udzielając wsparcia psychologicznego, prowadząc psychoedukację, a także liczne warsztaty czy działania o charakterze interwencyjnym m.in. w domu pomocy społecznej, przedszkolu, zakładach karnych.

Zajmuje się leczeniem

Leczenie: W pracy korzysta z technik poznawczo-behawioralnych, oraz integruje różne podejścia i metody, tak aby dostosować je do indywidualnych potrzeb klienta.

Szkolenia i prace naukowe

Szkolenia i prace naukowe: Stara się cały czas podnosić swoje kwalifikacje poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach, takich jak: Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach, Techniki terapeutyczne poznawcze i behawioralne w terapii CBT, Terapia schematów, Samobójstwa i samouszkodzenia – diagnoza, interwencja i pomoc psychologiczna, Profilaktyka traumy i wspieranie rozwoju po traumie, a także poprzez udział w 4-letniej szkole psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Instytucie Poznawczym w Krakowie.

Inne: Pracuje przede wszystkim z osobami dorosłymi, nawiązując opartą na zaufaniu relację z klientem.