lek. Paweł Chmielewski

lek. Paweł Chmielewski

psychiatra
  • język polski
  • język angielski

Specjalizacja: W trakcie specjalizacji z psychiatrii.

Doświadczenie: Ma doświadczenie zarówno ambulatoryjne, jak i kliniczne, a swoją wiedzę pogłębia pracując na etacie asystenckim w oddziałach psychiatrycznych wojewódzkich szpitali psychiatrycznych (Lubiąż, Złotoryja). Współpracuje w charakterze wykładowcy z Instytutem Psychologii Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu.

Leczenie: Pracuje i stara się pomóc osobom dorosłym, które z racji życiowej sytuacji lub choroby wymagają wsparcia terapeutycznego ze strony psychiatry – w formie diagnostyki, terapii farmakologicznej lub skierowania do specjalistycznego ośrodka. Jako lekarz jest w stanie wesprzeć osoby, które borykają się z fizycznymi następstwami zaburzeń emocjonalnych – cierpią na przemęczenie, bezsenność, kłopoty z odżywianiem.

Główny obszar zainteresowań: W kręgu jego szczególnych zainteresowań leżą zaburzenia znane pod ogólnym hasłem uzależnień behawioralnych, a także wpływ nowych technologii – smartfonów, Internetu – na funkcjonowanie człowieka (spędzanie wolnego czasu, utrzymywanie aktywności i relacji).

Inne: W swojej pracy podchodzi do pacjenta kompleksowo – często medycznie uzupełniając psychoterapię. Jest szczególnie czuły na problemy i otwarty na pracę z każdym człowiekiem niezależnie od rasy, płci, orientacji seksualnej.